Razem na Święta

 

      Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji MEN, pt.: „Razem na Święta”, której celem jest pomoc potrzebującym oraz budowanie więzi międzypokoleniowej. Proszę Was, Drodzy Uczniowie,
o własnoręczne wykonanie kartek świątecznych z życzeniami dla mieszkańców Miłosławia i okolic.                                Kartki będzie można wrzucać do skrzynki znajdującej się w przedsionku wejścia głównego szkoły w Bugaju do dnia 15 grudnia 2020 r. W tym szczególnym okresie wiele osób czeka na Nasze wsparcie i zwykły gest życzliwości, dlatego z młodzieżą szkolną przygotowane kartki, rozniesiemy mieszkańcom Miłosławia, wrzucając je do skrzynek pocztowych w okresie przedświątecznym. Kartka może być zaadresowana w następujący sposób: Sz. P. Mieszkaniec/Mieszkanka Miłosławia.                                                                                                                   Wykonaną kartkę z życzeniami proszę podpisać: Razem na Święta, Społeczność uczniowska.
Dla wszystkich uczniów biorących udział w akcji będzie czekała miła niespodzianka. Szczegółowe informacje będą podawane na lekcjach biologii.

Koordynatorem akcji jest p. Małgorzata Mikołajczak.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak