Rozgrywki mini siatkówki dziewcząt – Turniej Miast

 

Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej zorganizował rozgrywki mini siatkówki dziewcząt  pod nazwą Turniej Miast. Wobec bardzo dużej liczby zgłoszonych zespołów organizatorzy zdecydowali się na trzy turnieje eliminacyjne w różnych częściach Wielkopolski: Środa Wlkp, Turek, Piła. Uczennice naszej szkoły grały w Środzie Wielkopolskiej gdzie spotkały się siatkarki z: UKS Jedynka Września, SP nr 9 Leszno, SP Kostrzyn, ZS z OS nr 4 Poznań, SP Miłosław i gospodarze turnieju Środa Wlkp. Turniej przeprowadzono w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Rywalizacja prowadzona była w kategoriach wiekowych:

– rocznik 2004 (czwórki)  – 7 zespołów

– rocznik 2005 (trójki) – 10 zespołów

– rocznik 2006 (dwójki) – 20 zespołów

Dziewczęta rywalizowały o awans do kolejnego etapu rozgrywek. Aby tego dokonać musiały znaleźć się w pierwszej piątce zespołów grających w danej kategorii. Na sześć zespołów reprezentujących Miłosław, jeden zakwalifikował się do kolejnej rundy.

Awansujący zespół grał w kategorii „trójek” (rocznik 2005) pod nazwą Miłosław II w składzie:

Martyna Goździak, Oliwia Różalska, Zuzanna Kliszkowiak, Sandra Sowińska.

 

Zespoły reprezentujące SP Miłosław w kategorii „trójek”:

Miłosław I

Wiktoria Jędraszak, Alicja Kurasiak, Aleksandra Ogrodowczyk,

Miłosław III

Justyna Kubaj, Dagmara Melerowicz, Martyna Stęchła, Martyna Szafrańska.

 

Zespoły rywalizujące w kategorii „dwójek”:

Miłosław I

Zosia Bednarek, Blanka Fret,

Miłosław II

Angelika Mróz, Nell Sobczak,

Miłosław III

Anna Bimek, Olga Rychlik.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak