Rozstrzygnięcie internetowego konkursu matematycznego dla uczniów województwa wielkopolskiego.

W dniach od 29 listopada do 24 grudnia 2020 roku odbyła się kolejna edycja konkursu:  „Matematyczny kalendarz adwentowy – juniorzy”.  Konkurs miał charakter internetowy i był skierowany do uczniów wielkopolskich szkół podstawowych. Uczestnicy rozgrywek przesyłali odpowiedzi za pomocą formularza, zamieszczonego na stronie konkursu. O miejscu w rankingu decydowała liczba poprawnych odpowiedzi oraz – w przypadku takiej samej liczby odpowiedzi, czas przesłania odpowiedzi. W konkursie wzięło udział niemal cztery tysiące uczestników. Nagrodzonych zostało 20 pierwszych osób z najlepszym wynikiem punktowym. Miło jest nam ogłosić, że jednymi z laureatów są nasi uczniowie:
Natalia Kaczmarek z klasy VII a oraz Mikołaj Fórmaniak z klasy VI d.
Serdecznie gratulujemy Laureatom Konkursu oraz dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie.