Światowy Dzień Chorego


Od 1990 roku 11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły już po raz dwudziesty pierwszy przekazali w tym dniu życzenia pacjentom Szpitala Powiatowego we Wrześni. W tym roku postanowiliśmy sprawić także niespodziankę mieszkańcom Miłosławia.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego Światowego Dnia Chorego. Wdzięczna jestem za przekazane pluszaki i  ogrom słodyczy. Dziękuję dziewczynom, które pomogły w zapakowaniu i rozdaniu życzeń (Martynie Dłubak, Annie Szternel, Mai Blaumann, Lenie Środoń, Annie Woźniak, Natalii Grzybowskiej i Aleksandrze Szternel). Niestety, w związku z ograniczeniami epidemicznymi, nie mogliśmy osobiście być w szpitalu. Jednak dzięki pomocy osób, które na co dzień opiekują się chorymi, życzenia, słodkości i maskotki dotarły do adresatów.

Jeśli dziś na twarzach pacjentów szpitala we Wrześni i osób uczestniczących we Mszy świętej w kościele św. Jakuba w Miłosławiu pojawił się uśmiech, to cel został osiągnięty.

                                                                                      Krystyna Hypka

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak