Uwaga konkurs !!!!

„Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”

Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Gwarantujmy świetną zabawę, niesamowite efekty oraz nagrody!!!!

Co to jest sleeveface?

Sleeveface to rodzaj fotografii, która przedstawia osobę z zasłoniętą częścią ciała przez okładkę książki lub płyty. Dużą rolę odgrywa perspektywa oraz aranżacja tła. Do zrobienia dobrego zdjęcia trzeba się przygotować. Ważne jest, aby idealnie dobrać strój, przyjąć odpowiednią pozę, tak aby powstało złudzenie jedności modela z graficznym motywem książki. Dzięki temu powstają czasem zabawne, ale zawsze kreatywne zestawiania osoby z ilustracją na okładce.

Ważne informacje:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie z klas IV – VIII Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Miłosławiu.
  2. W konkursie biorą udział tylko prace będące oryginalnymi pracami uczniów.
  3. Każdy z uczestników konkursu może zgłosić tylko 1 pracę.
  4. Pod fotografią należy umieścić następujące dane: imię, nazwisko, klasę.
  5. Zdjęcia przesyłamy przez Outlooka do Pani Marty Szymańskiej (mszymanska@szkolamiloslaw.pl) lub Pani Angeliki Januchowskiej (ajanuchowska@szkolamiloslaw.pl) do 17 marca.
  6. Prace, które nie będą spełniały w/w kryteriów nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

W sleeveface potrzebna jest jedynie wyobraźnia i aparat. Dobra zabawa gwarantowana!
Już nie możemy się doczekać Waszej kreatywności, czekamy na Wasze prace!

POWODZENIA  !!!!!!!!!

Organizatorzy konkursu: