Wielkanocna Zbiórka Żywności


Dnia 24 i 25 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miłosławiu. Zbiórka miała na celu zapewnienie mieszkańcom Miłosławia i okolic spokojnych oraz dostatnich Świąt Wielkanocnych, tak by były one choć w części okresem radości i szczęścia. W akcję włączyło się aż 66 wolontariuszy – uczniów klas 4-8, którzy zbierali żywność w 11 sklepach. Koordynatorkami akcji były Panie: Małgorzata Mikołajczak oraz Małgorzata Stefaniak. Składamy serdeczne podziękowania właścicielom sklepów za umożliwienie przeprowadzenia akcji, darczyńcom, a także młodzieży szkolnej, która oddała serce temu przedsięwzięciu.

Małgorzata Mikołajczak

« 1 z 2 »

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak