Wizyta w Banku w Miłosławiu


Dnia 8 października 2021r. uczniowie klasy III a z wychowawcą Eweliną Grajek oraz uczniowie klasy III c z wychowawcą Alicją Konieczką zostali zaproszeni do Powiatowego Banku Spółdzielczego w Miłosławiu.
Celem spotkania była prelekcja przygotowana przez Panią Dyrektor Lidię Rybarską na temat historii i funkcjonowania naszego banku .

Dzięki uprzejmości Pani dyrektor banku uczniowie poznali  organizację pracy tej instytucji. Podczas wizyty uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących pracy w banku. Pani dyrektor bardzo chętnie odpowiadała na dociekliwe pytania i wręczyła wszystkim upominki. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali ważnych informacji. Na koniec dzieci podziękowały za zaproszenie i pożegnały się z pracownikami banku.

Dzięki tej wycieczce i  spotkaniu z  Panią Dyrektor i pracownikami banku, uczniowie kl. III a i kl. III c znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości oraz płatności bezgotówkowej.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Z całego serca dziękujemy Pani Dyrektor Lidii Rybarskiej za tak                   ciekawą lekcję!!!

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak