Wizyta w radiu

 

W środę, 16 maja uczniowie  klasy III b wybrali  się na niezwykle interesującą wycieczkę do Radia Września. Spotkanie w studio było nagrodą w szkolnym konkursie klas I – III na najładniejszy album z okazji 170 rocznicy Wiosny Ludów.

Sympatyczni pracownicy Radia Września dzięki swojej uprzejmości oprowadzili uczniów po całym studiu radiowym, opowiadając przy tym o ciekawej stronie pracy w radiu, a także odpowiadając na nurtujące dzieci pytania. Dzieci miały nawet wejście na żywo w porannej audycji
„ Noo, wstawaj Września!” Uczniowie odwiedzili również redakcję , gdzie powstaje gazeta „Radio Września”.
To była wspaniała przygoda.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak