Wycieczka – Trójmiasto i Malbork

 

Pomorze to region niezwykle atrakcyjny turystycznie. Nadmorski klimat, przepiękne krajobrazy i miasta z bogatą historią i różnorodną architekturą od lat kuszą, by zatrzymać się tu na dłużej. Uczniowie klas 7a, 7c i 2c wraz z wychowawcami wybrali się na trzydniowy pobyt w tym regionie. Zwiedzanie nie mogło się odbyć bez największych trójmiejskich atrakcji: gdańskiej starówki, katedry w Oliwie, sopockiego mola oraz portu i okrętów w Gdyni. W programie była również wycieczka do Malborka, największego ceglanego zamku w Europie. Aura szczególnie pozwalała na aktywny wypoczynek przy wspaniałej pogodzie.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak