XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia


Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
(ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to bezpłatna akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku. 7 października 2022 roku szkoły z różnych stron świata uczestniczyły w tym wydarzeniu po raz XII.
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. 
Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w zorganizowanych konkursach, które wyłoniły zwycięzców na różnych poziomach. Podczas tegorocznej edycji uczniowie, którzy liczyli najszybciej klas IV- VIII szkoły podstawowej to:

klasa IV
Cyprian Górecki

klasa V 
Anna Czerniak

klasa VI
Anna Szternel

klas IV-VII
Anna Szernel

klas VII – VIII
Jakub Grzybowski

Wszystkim serdecznie gratulujemy 🙂 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak