Z ŻYCIA KLASY IIC

Nasza klasa nie próżnuje. Sporo dni spędziliśmy w domu na nauce zdalnej, aż wreszcie nadszedł czas, by wrócić do szkoły i wybrać się całą klasą na wycieczkę. 
Jeszcze w czerwcu byliśmy na biwaku w Czeszewie. Podglądaliśmy pisklęta w gnieździe z ukrytej kamery, poznaliśmy starorzecze Warty i sekrety leśniczówki oraz odwiedziliśmy Ośrodek Hipoterapii. Były zawody sportowe i ognisko z kiełbaskami, a w niedzielę na deser lody „Ekipa”.
 
 
 
 
W tym roku szkolnym razem z klasą IIIB wybraliśmy się na Szlak Piastowski. Najpierw zwiedziliśmy drewniane chaty w skansenie w Dziekanowicach, a potem odwiedziliśmy Ostrów Lednicki – miejsce chrztu Mieszka I. Mogliśmy też podziwiać miniatury budowli z Wielkopolski i poznać zwyczaje rycerzy średniowiecznych w Grodzie Pobiedziska. 
Wycieczka była bardzo ciekawa i wszyscy świetnie się bawili. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń. Jako pamiątkę z wyjazdu mamy naszyjniki, miecze, łuki i strzały.
 
 
 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak