Zielona Szkoła w Łazach

 

26 maja 48 uczniów naszej szkoły wyruszyło na Zieloną Szkołę do Łaz. Przez cały tydzień zwiedzaliśmy nadmorskie miejscowości, odbyliśmy rejs po Bałtyku, a spotkanie z piratami w ich Twierdzy Pirackiej było wprost „wystrzałowe”. Poza tym zdobyliśmy szczyt latarni w Gąskach, odwiedziliśmy „Leonardię”, a zabawy w ogromnej „piaskownicy” dostarczyły wiele śmiechu. W Muzeum 6D powitał nas sam Einstein. Był też basen w Koszalinie i spotkanie z księciem na zamku Książąt Pomorskich w Darłowie. Wieczorami sporo emocji wywoływały rozgrywki sportowe na Orliku, a przy ognisku śpiewaliśmy wszyscy razem:

„Bo ja mam tylko jeden świat,

słońce, góry, pola, wiatr

i nic mnie więcej nie obchodzi,

bom turystą się urodził”.

Za rok spotykamy się znów na Zielonej Szkole. Tym razem rozpalimy ognisko w górach w Krościenku.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak