Złoto i dwa srebra na Mistrzostwach Powiatu

Reprezentacja naszej szkoły 27.09.2017r. wzięła udział w zawodach lekkoatletycznych, które zostały przeprowadzone na stadionie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Zawodnicy tego dnia rywalizowali w kilku kategoriach: szkoły podstawowe, oddziały gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Osobno w swoich kategoriach biegały sztafety dziewcząt i chłopców. Złoty medal wywalczyli chłopcy ze szkoły podstawowej, dwa srebrne medale zdobyły sztafety dziewcząt i chłopców  startujące w kategorii klas gimnazjalnych. Drużyna, która zdobywa złoto podczas tych zawodów jest reprezentantem powiatu na zawodach wojewódzkich. Zawody odbędą się 12 października w Poznaniu i weźmie w niej udział reprezentacja chłopców naszej szkoły z rocznika 2005 i młodsi.