Dzień Babci i Dziadka w III a


Każdy czas jest dobry, aby świętować 🙂 

Z lekkim opóźnieniem – 23 lutego odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość – Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka! To oni chętnie wysłuchują swoich wnucząt, pomagają w każdej sytuacji, wspierają, są najlepszymi przyjaciółmi!

Licznie przybyli goście z niecierpliwością oczekiwali na występ swoich wnucząt. Na twarzach widać było wzruszenie, a piosenki śpiewane przez dzieci wywołały wiele radości. Po części artystycznej uczniowie wręczyli własnoręcznie przygotowane prezenty. Dziadkowie z dumą patrzyli na wnuczęta, które włożyły dużo wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość. 


 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak