Dzień Dziecka 2021

Wszystkim dzieciom w dniu ich święta życzymy radości, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń.

nauczyciele i pracownicy szkoły

1 czerwca, w tym szczególnym dniu, uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie przygotowane przez dziewczynki z koła teatralnego pod opieką p. B. Kujawy oraz  uczestniczyli w pokazie straży pożarnej.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem:

• Rady Rodziców, która ufundowała dla wszystkich dzieci słodycze;
  • p. Beaty Kujawy i dziewczyn z koła teatralnego za przepiękny występ;
  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni za przekazanie dzieciom wiedzy i informacji dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa;
  • Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłosławiu za prezentację sprzętu strażackiego, urządzeń przeciwpożarowych oraz zasad użycia podręcznego sprzętu gaśniczego.

Dzieci były bardzo zadowolone Swoim zaangażowaniem udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w wirtualnym świecie.

No Images found.