Ferie na sportowo: łyżwiarstwo, akrobacje, pływanie

 

Dnia 7 lutego 2017r. grupa 48 uczniów z klas III-VI naszej szkoły wzięła udział zabawach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych tym razem na lodowisku „Malta”, parku trampolin „Jump Arena” oraz kompleksie basenów     „Termy Maltańskie”. Dzień pełen wrażeń i emocji sportowych rozpoczął się o godzinie 830, a zakończył o 1930. Jedenastogodzinny wyjazd obfitował w zabawy,  popisy sprawności fizycznej  i umiejętności ruchowych.    Ewentualne braki umiejętności uzupełniała determinacja w pokonywaniu  wyzwań. Najcenniejszym jednak była chęć dobrej zabawy i umiejętność bezpiecznego zachowywania, zgodnego z regułami obowiązującymi na poszczególnych obiektach sportowych. Uczniowie mieli okazję zetknąć się z bardzo różnymi formami aktywności ruchowej, wymagającymi rozwiniętego zmysłu równowagi, koordynacji ruchowej, siły, skoczności i odwagi. Zmierzenie się z wyzwaniami i ich pokonywanie obfitowało w śmiech  i dobrą zabawę. Niewielkie spóźnienie w powrocie wynikało z nieco dłuższego niż planowany pobytu w restauracji.                                                                   Mamy jednak nadzieją, że wrażenia i wspomnienia dzieci zrekompensują rodzicom trud oczekiwania.

Organizatorzy i opiekunowie wyjazdu:

Andrzej Jędrzejewski, Angelika Januchowska, Mirosław Zimny.

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak