Testy sprawności fizycznej informacja

Informacja o terminie  testów sprawności fizycznej w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do klasy sportowej o profilu siatkarskim    w roku szkolnym 2021/2022.

Testy sprawności fizycznej w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym, do klasy sportowej o profilu siatkarskim w roku szkolnym 2021/2022 odbędą się w dniu 12.05.2021 r. (środa) o godz. 16.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów,    Bugaj 7. Aby wziąć udział w testach sprawności fizycznej należy przynieść zgodę na udział w testach podpisaną przez rodzica/prawnego opiekuna.

Serdecznie pozdrawiam,

Marek Pachocki

 

Zgoda rodziców

 

 

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak