Nauczanie hybrydowe

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją rządu, od 4 maja 2021 r. dzieci z klas I-III wróciły do nauczania stacjonarnego w szkole, natomiast uczniowie klas IV-VIII wrócą do nauczania stacjonarnego od 31 maja 2021 r.

Od 17 do 28 maja 2021 r. nauczanie w klasach IV-VIII będzie odbywało się w systemie hybrydowym, tzn., że w tym samym czasie na terenie szkoły (oprócz dzieci z klas I-III) może przebywać połowa uczniów z klas IV-VIII. W związku z tym przedstawiamy harmonogram nauki na najbliższe tygodnie:

– do 14 maja 2021 r. uczniowie klas IV-VIII uczą się zdalnie (online) wg stałego planu zajęć;

– od 17 do 28 maja 2021 r. uczniowie klas IV-VIII uczą się hybrydowo, wg załączonego
harmonogramu.

klasy IV-VII

klasy VIII

25-27 MAJA 2021 r. uczniowie kl. I-VII nie mają zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach odbywa się egzamin ósmoklasisty.

Harmonogram dowozów zamieszczony na stronie internetowej szkoły.

Od 31 maja 2021 r. (poniedziałek) nauczanie stacjonarne w szkole pod warunkiem,
że sytuacja epidemiologiczna w kraju nie ulegnie pogorszeniu.

Dziękujemy Rodzicom i Uczniom za dotychczasowe zaangażowanie w tym trudnym
dla wszystkich czasie.