Konkurs ortograficzny z okazji Święta Patrona Szkoły

 

Dnia 19 kwietnia 2017 . odbył się szkolny Konkurs Ortograficzny. Okazją było zbliżające się właśnie Święto Patrona Szkoły, które przypada jak co roku na dzień 30 kwietnia. Uczniowie klas IV- VI uzupełniali luki w zdaniach poświęconych naszemu miastu. Zmierzyli się z licznymi trudnościami i łamali głowę między innymi nad niełatwymi nazwami geograficznymi, jakie pojawiły się w specjalnie zredagowanym tekście. Na zwycięzców czekały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

 

Najlepsi okazali się:

IV

ALEKSANDRA MELEWSKA

KLAUDIA OLEK

ALEKSANDRA KUBIAK

 

V

ZUZANNA KLISZKOWIAK

WIKTORIA JĘDRASZAK

MARTYNA TKACZYK

 

VI

JULIA ZGOLIŃSKA

SZYMON MAJCHRZAK

ROZALIA KUJAWA

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak