Konkurs „ Palić, nie palić – oto jest pytanie ? ”

 

W kwietniu rozstrzygnięto szkolny etap konkursu dla uczniów klas V, pt. „ Palić, nie palić – oto jest pytanie ? ”. Zadaniem konkursowym było wykonanie komiksu na temat profilaktyki palenia tytoniu. Konkurs miał na celu poszerzanie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków palenia tytoniu i inhalowania e-papierosami, promowanie niepalenia papierosów szczególnie w środowisku młodzieży szkolnej oraz kształtowanie postaw asertywnych wobec osób palących.

            Na konkurs wpłynęło 45 prac, z których jedna została przekazana do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni. Był to komiks Igi Trawińskiej, uczennicy klasy 5A. Pozostałe prace uczniów, zostały uznane za ciekawe, inspirujące i kreatywne, w związku z czym, organizatorka etapu szkolnego p. Małgorzata Mikołajczak, przygotowała wystawę w holu szkoły w Bugaju.

            Dziękuję bardzo uczniom za zaangażowanie i pomysłowość, wszystkim serdecznie gratuluję.

Małgorzata Mikołajczak

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak