Konkurs Plastyczny pt.: „Alkohol wrogiem rodziny”

W naszej szkole w listopadzie odbył się Konkurs Plastyczny w ramach projektu pt.: „Alkohol wrogiem rodziny”, zorganizowany we współpracy
z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miłosławiu oraz Gminną Komisją profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miłosławiu. Organizatorami konkursu były : p. Ewelina Grajek, oraz p. Lidia Siwiak.
W konkursie udział wzięło 25 uczniów z klas III. Dnia 15 listopada 2019r. komisja w składzie: p. Izabela Zakrzewicz, p. Magdalena Spychała,
p. Ewelina Grajek,  wybrała 12 najlepszych prac, które zostały umieszczone w kalendarzu na 2020 rok. Dnia 6 grudnia 2019r. pani kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Beata Jagodzińska, pani Przewodnicząca Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Daria Kaczmarek oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłosławiu pan Paweł Skrzypczak pogratulowali zwycięzcom.  Dzieci otrzymały nagrody w tym kalendarz na 2020r. ze swoimi pracami.

Zwycięzcami zostali uczniowie:

1. Natasza Kwiatkowska kl. III b ( styczeń 2020r. )
  2. Marcel Narożny kl. III a ( luty 2020r. )
  3. Alicja Zielkowska kl. III b ( marzec 2020r. )
  4. Julia Szumigała kl. III c ( kwiecień 2020r. )
  5. Blanka Goździewicz kl. III a ( maj 2020r. )
  6. Wiktor Jachnik kl. III b ( czerwiec 2020r. )
  7. Julia Ratajczak kl. III b ( lipiec 2020r. )
  8. Maria Zakrzewicz kl. III a ( sierpień 2020r. )
  9. Marcin Trocha kl. III b ( wrzesień 2020r. )
  10. Patryk Trybuła kl. III c ( październik 2020r. )
  11. Anna Woźniak kl. III c ( listopad 2020r. )
  12. Martyna Suchorska kl. III b ( grudzień 2020r. )

Dziękujemy za udział wszystkim dzieciom i gratulujemy zwycięzcom !!!!

Ewelina Grajek
Lidia Siwiak