Młodzieżowi Liderzy Zdrowia

 

            Dnia 7 listopada 2019 r. uczniowie: Zuzanna Ptasznik z klasy VIII C oraz  Maksymilian Przysiuda z klasy VII A pod opieką Pani Małgorzaty Mikołajczak wzięli udział w szkoleniu pt.  „Wiem, nie biorę ! Jestem bezpieczny”. Tematem przewodnim zajęć był wpływ narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych na funkcjonowanie organizmu. Organizatorem szkolenia była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrześni.

            Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, nabywali wiedzę, którą będą mogli dzielić się z rówieśnikami. Po zakończeniu zajęć otrzymali certyfikat Młodzieżowych Liderów Zdrowia.

                                                                            Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak