Młodzieżowi Liderzy Zdrowia – Kontra Tytoń

 

Dnia 17 kwietnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni odbyła się kolejna edycja szkolenia dla uczniów klas VII pod tytułem „Młodzieżowi Liderzy Zdrowia – Kontra Tytoń”. W szkoleniu wzięli udział uczniowie: Szymon Majchrzak z klasy VII b oraz Adam Łyskawa z klasy VII d.

Tematyka obejmowała zagadnienia związane ze szkodliwym wpływem palenia tytoniu, zażywania narkotyków oraz dopalaczy na organizm człowieka. Prelekcja przykuła uwagę młodych liderów, którzy będą się dzielić zdobytą wiedzą ze swoimi rówieśnikami na lekcjach biologii,

w związku z zbliżającym się „Dniem bez tytoniu”, który przypada 31 maja.

 

Małgorzata Mikołajczak

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak