Modernizacja oświetlenia w hali widowiskowo-sportowej w Bugaju

Modernizacja z energooszczędnym oświetleniem! Już od stycznia, młodzież z Miłosławia korzystać będzie ze zmodernizowanego oświetlenia w hali sportowej. Do tej pory, oświetlenie w obiekcie zapewniało aż 💡 49 świetlówek i 10 naświetlaczy sodowych o łącznej mocy 11.000 W. W ramach modernizacji zrezygnowano z dotychczasowego oświetlenia i zamontowano 💡 21 nowoczesnych lamp LED, zapewniających optymalną ilość luksów na parkiecie. Nowe lamy LED, zużywają zaledwie 4.500 W. Rachunek jest prosty. Po modernizacji udało się zredukować moc o 67%, dając wymierne oszczędności – ponad 15 tys. zł rocznie. 👍 Inwestycja zwróci się w już rok!

Dziękujemy p. Burmistrzowi Hubertowi Gruszczyńskiemu oraz firmie Luxmat za modernizację hali sportowej.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak