„Moja Fota Psa lub Kota” – konkurs fotograficzny

konkurs-fotog-moja-fota-psa

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału
w konkursie fotograficznym „Moja Fota Psa lub Kota”. Przez miesiąc (do 10 listopada), możecie oddawać zdjęcia zgodne
z tematem konkursu. Czekamy na zdjęcia Waszych pupili, zabawne, niezwykłe, zaskakujące, wzruszające. Tematyka różna. Szukamy najciekawszych zdjęć. Bardzo mile widziane jest Twoje zdjęcie razem z ulubionym zwierzęciem!!!  Do Ciebie należy wybór. Pamiętaj. Liczy się dobra wyobraźnia!

Warunkiem udziału w Konkursie jest dostarczenie fotografii w wersji elektronicznej zgranych na pendrive lub przesłanych e-mailem na adres informatyka3210@gmail.com oraz w formie papierowej (minimalny format 15 x 20 cm). Każda fotografia powinna być podpisana na odwrocie. Zdjęcia konkursowe należy przekazać do p. Anny Hyżorek lub p. Anety Kosmali.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak