Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty”-         Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej z okazji obchodzonego 5 listopada  Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty”.

          Prace należało złożyć/wysłać do 23 października 2020r. Rysunki oceniane były w 3 kategoriach: przedszkola i klasy „O”, klasy I – IV oraz V – VIII. Każda szkoła z Polski, która otrzymała zaproszenie do konkursu mogła złożyć maksymalnie 6 prac. Z naszej szkoły wysłaliśmy 2 prace. Jeden z uczniów –Antoni Jarząb z klasy IIIb – otrzymał wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!

         Zachęcamy wszystkich do brania udziału w konkursach nie tylko szkolnych ale i tych ogólnopolskich.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak