POMOC DLA UKRAINY

 

💙💛„Ludzkość musi położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres ludzkości” J.F. Kennedy 💙💛Z inicjatywy naszych uczniów, z czego jesteśmy bardzo dumni, chcielibyśmy dołączyć do zbiórki na rzecz mieszkańców Ukrainy, która jest organizowana w gminie Miłosław. Potrzebne rzeczy będziemy zbierać w godzinach pracy szkoły zarówno w budynku szkoły w Bugaju jak i w pałacu.

💙💛 Liczymy na Wasze dobre serduszka! 💙💛
 
LISTA POTRZEBNYCH RZECZY:
 
– baterie paluszki aaa i aa oraz solarne
– chusteczki nawilżone
– opatrunki hemostatyczne oraz inne – różne do tamowania krwotoków
– kostki do uzdatniania wody pitnej
– turystyczne butle gazowe
– zupki ekspresowe
– jedzenie długoterminowe
– karma sucha dla psów

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak