Spotkanie z p. Beatą Kaniewską

 

W grudniu oraz w marcu, w ramach Spotkań z ciekawymi ludźmi, odbyło się spotkanie z p. Beatą Kaniewską, zorganizowane przez bibliotekę szkolną w pałacu. Pani Beata – mieszkanka Miłosławia, od lat zaangażowana w działalność różnych organizacji, miłośniczka biegania, morsowania, jazdy na rowerze, a także koordynator sztabu WOŚP
w Miłosławiu, opowiadała o tym, że warto mieć w życiu pasje. Przekonywała młodzież, że ważne jest rozwijanie swoich zainteresowań
i talentów oraz dążenie do celu. Uczniowie klas: VI a, e, VII b, VIII a z ogromnym zainteresowaniem słuchali opowieści pani Beaty o pasjach i zainteresowaniach. Mieli również okazję obejrzeć medale zdobyte przez naszego Gościa w różnych biegach, maratonach, czy trithlonach.

          Bardzo dziękujemy pani Beacie za interesujące i pouczające spotkanie.

 

Justyna Trawińska

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak