Świetlicowy Konkurs Wiedzy Omnibus

 

Dnia 07.06.2019 r. o godzinie 8:00 w świetlicy szkolnej odbył się Świetlicowy Konkurs Wiedzy Omnibus, w którym wzięło udział 33 uczniów klas IV- VI. Potyczki trwały do godziny 10:30 a sam konkurs składał się z 6 rund. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy:  p. M. Pietek, p. E. Grajek.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce –     Lena Środoń  kl. IV d

II miejsce –    Paulina Korajczyk   kl. V c

III miejsce –   Mateusz Przybyłowicz kl. VI c

 Uczniowie biorący udział mieli możliwość wyboru zagadnień z wiedzy ogólnej, historycznej, przyrodniczej oraz z przepisów ruchu drogowego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem a uczniowie wykazali się szeroką wiedzą.

Serdecznie dziękujemy za udział uczestnikom oraz  gratulujemy zwycięzcom!!!!!

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak