V Świetlicowy Turniej Gry w Warcaby

 

Dnia 13  czerwca 2018 w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbył się V Świetlicowy Turniej Gry w Warcaby. W tym wydarzeniu wzięło udział 39 uczniów z klas III –VI SP.  Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy.  Uczniowie rozpoczęli grę o 8:45. Zostali dobrani w pary za pośrednictwem losowania. Każda para miała swoją plansze, specjalnie wykonaną na potrzeby konkursu. Rozgrywki trwały do 11:30. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, cierpliwością oraz zaangażowaniem nie tylko w swoje zwycięstwo ale również w grę swoich rówieśników.

WYNIKI I TURNIEJU WARCABOWEGO:

I miejsce:

  • Roksana Przybył kl. V a

II miejsce:

  • Robert Wojciechowski kl. IV b

III miejsce:

  • Adrian Skrzypczak kl. IV c

Zwycięzcy Turnieju otrzymali dyplomy i nagrody na apelu dnia 20.06.2018 r.

 Organizatorzy:

Wychowawcy świetlicy

Marta Pietek

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak