W Miłosławskim Centrum Kultury zorganizowano konkurs talentów “Mali Mistrzowie 2022” w kategoriach: śpiew, gra na instrumencie oraz recytacja.


Dnia 10 maja odbyły się muzyczne zmagania uczniów z terenu Gminy Miłosław. Jury w składzie p. Katarzyna Figaj, p. Piotr Banach oraz p. Agnieszka Przysiuda – Zielkowska w kategorii śpiew przyznali następujące miejsca:

  1. Maja Januchowska kl. 3 b
  2. Aleksandra Szternel kl. 3 a
  3. Anna Szternel kl. 5 c

W kategorii gra na instrumencie uczennice naszej szkoły – Aleksandra Szternel – kl. 3 a oraz Anna Szternel – kl. 5 c, otrzymały wyróżnienie.

Dnia 12 maja odbyły się zmagania recytatorskie. Jury w składzie Patryk Czaplicki, p. Ewa Mikulska oraz p. Agnieszka Przysiuda – Zielkowska przyznali jedną nagrodę specjalną dla uczennicy naszej szkoły Anny Szternel. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

https://youtu.be/fgsrT9Y_fJs

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak