Weekendowe szkolne kibicowanie


Dnia 2 października 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłosławiu udali się do Poznania na mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław. Organizatorkami wyjazdu były Panie: Karolina Podemska – Środoń oraz Małgorzata Antczak – Górecka. Opiekę nad uczniami sprawowała również Małgorzata Mikołajczak. Rozgrywka na murawie była niezwykle emocjonująca. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla gospodarzy. W świetnych humorach wszyscy wróciliśmy do Miłosławia. Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia.

                                                                                              Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak