XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2021

 

Od 2011 r organizatorem akcji jest Wydawnictwo Kart Grabowskiego, które w ten sposób promuje zabawową formę uczenia się matematyki. W naszej szkole wszyscy uczniowie klas IV- VIII walczyli o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zdobycie tytułu to powód do dumy ale i motywacja do dalszego doskonalenia swojej matematycznej wiedzy. Głównym mottem akcji jest „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Odświeżenia tabliczki mnożenia nie zaszkodzi, a na pewno jest to wzór dla młodszych pokoleń. Uczniowie klasy Vc wraz z nauczycielem matematyki wybrali się na ulicę naszego miasta aby sprawdzić jak to jest z tą znajomością tabliczki u dorosłych. Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Certyfikat zdobyło prawie 50 osób. Gratulujemy Wam Kochani!!!

                                                                                                            Maria Piechocka

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak