Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

Dnia 12 stycznia 2020 roku odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W hali widowiskowo-sportowej w Bugaju grupa uczennic – wolontariuszek z klas VII i VIII, pod opieką nauczycielki biologii Małgorzaty Mikołajczak przygotowała instruktaż z udzielania pierwszej pomocy – resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Wszystkie osoby, które chciały wziąć udział w ćwiczeniach na fantomach miały taką możliwość, a najmłodsze dzieci oraz młodzież szkolna dodatkowo uczestniczyła w losowaniu nagrody – wielkiego pluszowego misia. Serdecznie dziękuję  wszystkim wolontariuszkom, które włączyły się w akcję finału 28. WOŚP.

                                                                                                                                     Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak