Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego – etap styczniowy i lutowy

 

Comiesięczne dyktanda ortograficzne dla uczniów klas IV-VIII to od września 2019 roku stały punkt w naszym szkolnym kalendarzu. Zainteresowani uczniowie przychodzą w wyznaczonym terminie na krótkie zmagania z poprawną pisownią, która nie należy przecież do najłatwiejszych. Sympatycy języka ojczystego nie dają się przy tym zniechęcić wyszukanymi pułapkami i przykładami o wysokim stopniu trudności, na co wskazuje frekwencja na tym szkolnym konkursie.

Bez względu na osiągnięte wyniki wszystkim uczestnikom należą się gorące podziękowania za wytrwałość i regularne sprawdzanie swoich umiejętności.

Trzymajcie tak dalej!

organizatorka- Małgorzata Stefaniak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak