Wyprawka klas I

• 1 zeszyt 16 – kartkowy w wąskie linie (zaznaczone różowe linie);
  • 1 zeszyt 16 – kartkowy w kratkę (matematyka);
  • owijki na zeszyty;
  • blok techniczny biały i kolorowy;
  • blok rysunkowy biały i kolorowy;
  • papier kolorowy – wycinanka;
  • kredki ołówkowe (12 kolorów);
  • kredki świecowe typu bambino
  • 2 teczki na gumkę;
  • ołówek, gumka, temperówka;
  • linijka (z napisanym „0”);
  • klej w sztyfcie;
  • nożyczki (są dostępne nożyczki dla dzieci leworęcznych);
  • farby plakatowe 12 kolorów – rodzaj farb do uzgodnienia z wychowawcą  na spotkaniu klasowym + pędzle
  • plastelina 12 kolorów – rodzaj plasteliny do uzgodnienia z wychowawcą na spotkaniu klasowym
  • śniadaniówka, kubek plastikowy;
  • ręczniki papierowe 2 szt.
  • buty na zmianę,
  • mydło w płynie,
  • piórnik typu „tuba” na zamek.

Zajęcia sportowe:

• obuwie sportowe z białą podeszwą;
  • koszulka;
  • spodenki – najlepiej w kolorze czarnym lub granatowym;
  • worek do stroju.

Wszystkie wymienione przybory należy podpisać!!!