Wyprawka klas I

 

Lista przyborów do klasy I          rok szkolny  2019/2020

 • 1 zeszyt 16 – kartkowy w wąskie linie (zaznaczone różowe linie);
 • 1 zeszyt 16 – kartkowy w kratkę (matematyka);
 • owijki na zeszyty;
 • blok techniczny biały i kolorowy;
 • blok rysunkowy biały i kolorowy;
 • papier kolorowy – wycinanka;
 • kredki ołówkowe (12 kolorów);
 • kredki świecowe typu bambino
 • 2 teczki na gumkę;
 • ołówek, gumka, temperówka;
 • linijka (z napisanym „0”);
 • klej w sztyfcie;
 • nożyczki (są dostępne nożyczki dla dzieci leworęcznych);
 • farby plakatowe 12 kolorów – rodzaj farb do uzgodnienia z wychowawcą  na spotkaniu klasowym + pędzle
 • plastelina 12 kolorów – rodzaj plasteliny do uzgodnienia z wychowawcą na spotkaniu klasowym
 • śniadaniówka, kubek plastikowy;
 • ręczniki papierowe 2 szt.
 • buty na zmianę,
 • mydło w płynie,
 • piórnik typu „tuba” na zamek.

 

Zajęcia sportowe:

 • obuwie sportowe z białą podeszwą;
 • koszulka;
 • spodenki – najlepiej w kolorze czarnym lub granatowym;
 • worek do stroju.

Wszystkie wymienione przybory należy podpisać!!!

Szanowni Państwo!

W związku z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami Gmina Miłosław zawarła umowy ze stomatologami o objęcie naszych uczniów świadczeniami ogólnostomatologicznymi i profilaktycznymi. Polegają one na przeglądzie dentystycznym wszystkich dzieci oraz w konsekwencji na ewentualnym leczeniu:

Objęcie ucznia opieką będzie realizowane za zgodą rodziców/opiekunów prawnych dlatego otrzymacie Państwo do wypełnienia oświadczenia zgody wraz z wyborem lekarza stomatologa spośród tych, z którymi gmina podpisała porozumienie. Są to pani dr Joanna Białek-Skowrońska –  gabinet we Wrześni ul. Sinkiewicza 12 i pani dr Dorota Jędrzejewska – gabinet w Miłosławiu ul. 11 Listopada 5. Wybór lekarza należy do Państwa.

Harmonogram korzystania z gabinetu stomatologicznego ustalą lekarze w porozumieniu z dyrektorem i zostanie on Państwu przedstawiony przez szkołę. Zadaniem rodziców/prawnych opiekunów, którzy wyrażą zgodę na leczenie będzie odbycie wizyty z dzieckiem zarówno w celu pierwszego przeglądu jak i kolejnych ewentualnych wizyt. Dojazd we własnym zakresie.

 

Prosimy o zwrot wypełnionych oświadczeń zgody do poniedziałku 18 listopada 2019, także jeśli nie wyrażają Państwo zgody.