Zapraszamy na przedstawienie „Czerwony Kapturek”


Dnia 21 marca aby uczcić dzień powitania wiosny kółko teatralne przygotowało bajkę o Czerwonym Kapturku. W przedstawieniu udział wzięły klasy 1-3, „zerówka” ucząca się w szkole w Bugaju oraz „nasi sąsiedzi”🤗 -maluchy, które uczęszczają do przedszkola „Smerfy”. Nasi aktorzy byli rewelacyjni. Pięknie przygotowane role, dykcja, stroje i sposób odgrywania postaci był wyśmienity. Całość przeplatana była tańcem o różnorodnym układzie choreograficznym w rytmie znanych piosenek i przebojów. Ich zaangażowanie i wysiłek jakie włożyli w przygotowania można było zauważyć w reakcji publiczności. Wszyscy świetnie się bawili. Był uśmiech gromkie brawa i prośba o bis👍👍. To najlepsza nagroda dla aktorów oraz reżysera, która docenia ich pracę ale przede wszystkim motywuje do dalszych działań. Nad wszystkim czuwała oczywiście wspaniała Pani Beata Kujawa, która jest opiekunem naszego cudownego teatru a co za tym idzie reżyserem ” Czerwonego Kapturka” 

Tak wiec czekamy na więcej. Dziękujemy bardzo ☺☺
Poniżej link do filmu, Życzymy miłego oglądania 🙂
https://youtu.be/G7sjJ4_uPt0 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak