Eksperymenty i doświadczenia fizyczne część 2 – „Mały Inżynier”

Dnia 2 kwietnia 2022 r. odbyły się ostatnie zajęcia ekologiczno-przyrodnicze projektu „Mały Inżynier”. Sobotni ranek uczniowie pod opieką pań: Iwony Klechammer  i Małgorzaty Mikołajczak spędzili w murach szkoły wykonując eksperymenty i doświadczenia, zamykające cykl spotkań oraz przygodę z „Małym Inżynierem”.

Na zajęciach uczniowie podzielili się wrażeniami z udziału w projekcie:

„Mi najbardziej podobały się podchody. Dobrze bawiłam się również na zajęciach z mikroskopowania. Chętnie chciałabym chodzić jeszcze na te zajęcia”.

Lena kl.7d

„Na zajęciach najbardziej podobały mi się podchody i doświadczenia. Było wiele fajnych eksperymentów, które mnie zainspirowały. Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy, o których nie miałam pojęcia”.

Julia kl.7b

„Z tej strony Maja. Lubię podchody, lubię mierzenie wieku drzew. Podobała mi się palmiarnia, ale nie oczyszczalnia”.

Maja kl.8a

„Podobały mi się mikroskopy. Fajne były podchody. Spędziłam super czas.”

Iga kl.8a

„Na zajęciach podobały mi się eksperymenty, podchody i wycieczki. Najmniej podobały mi się zajęcia z mikroskopowania, ponieważ nie za bardzo umiałam posługiwać się tym sprzętem. Najbardziej zapamiętam zajęcia z pierwszej pomocy. Było super. Dziękuję za zajęcia w tym roku”.

Anna kl.5c

„Na zajęciach najbardziej podobały mi się podchody. Było bardzo wesoło. Spodobały mi się też zajęcia z mikroskopami, które mnie zainteresowały”.

Nadia kl.7b

„Bardzo podobały mi się podchody. Doświadczenia były fajne i ciekawe, a wycieczka do oczyszczalni super”.

Mateusz kl.7e

„Podobały mi się podchody, pierwsze zajęcia w terenie oraz teleturniej. Wycieczka do palmiarni była bardzo interesująca. Ogólnie było bardzo fajnie.”

Mateusz kl.7d

„Mi bardzo podobał się wyjazd do palmiarni, Były tam różne rośliny oraz wycieczka do oczyszczalni. Jedyne co mi przeszkadzało to zapach.”

Wioletta kl.7c

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, zamykającej cykl przygody z „Małym Inżynierem”.

Małgorzata Mikołajczak

« 2 z 2 »