Komórki i tkanki – wystawa biologiczna

 

W listopadzie 2019 r. została przygotowana wystawa biologiczna. Prace wykonali uczniowie klas V i VI. Tematem przewodnim była budowa komórki oraz tkanek zwierzęcych. Uczniowie tworzyli modele, rysunki oraz inne formy plastyczne. Szeroki wachlarz prac wystawiono w holu głównym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bugaju. Wystawę przygotowała nauczycielka biologii Małgorzata Mikołajczak.

            Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i samodzielne tworzenie pomocy dydaktycznych.

                                                                                              Małgorzata Mikołajczak

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak