Koncert podczas rekolekcji

 

Rodzina źródłem siły i mojego rozwoju

Rodziny w różny sposób spędzają ze sobą wolny  czas. Jedni adorują  smartfony lub laptopy, drudzy zwiedzają galerie handlowe, inni jeżdżą na rowerach, czytają książki lub odwiedzają krewnych. Wśród naszych uczniów są rodziny, w których dzieci grają na instrumentach muzycznych lub śpiewają, niekiedy wspólne z rodzicami. 14 marca br. obejrzeliśmy ich występ w sali gimnastycznej w pałacu. Podziwialiśmy efekt  wieloletniej już pracy, skupienie, tremę, ciszę, i wzruszenie.

Anna Szternel i Jakub Szternel – rodzeństwo

Olga Rychlik i Tobiasz Rychlik – rodzeństwo

Grzegorz Majchrzak i Szymon Majchrzak – ojciec i syn

Tomasz Januchowski i Maja Januchowska – ojciec i córka

Dziękujemy Państwu Szternelom za udostępnienie pianina cyfrowego.

Gratulujemy Rodzicom. Życzymy wytrwałości w realizacji wspólnych zamierzeń oraz dalszych wzruszeń i dumy z osiągnięć swoich dzieci.

 

« 1 z 2 »

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak