Międzyszkolny konkurs wiedzy „Omnibus”

 

Kolejna edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY „OMNIBUS 2018” dla uczniów klas V-VI odbyła się 21 listopada 2018 r.
w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni. Zwycięzcy eliminacji szkolnych: Antoni Kujawa, Aleksandra Melewska oraz Natalia Barczak zmierzyli się z uczniami z pozostałych siedmiu szkół naszego powiatu. Musieli wykazać się szeroką wiedzą oraz błyskotliwością i inteligencją podczas pisemnego testu rundy 1.
Do półfinału awansowało dwoje uczniów z naszej szkoły: Aleksandra oraz Antoni. W rundzie 2. zmagali się z ustnymi, wylosowanymi przez siebie pytaniami. Tym razem do sześcioosobowego finału zakwalifikowała się uczennica Aleksandra Melewska. Niestety nie udało jej się zdobyć tytułu Omnibusa 2018. Jednakże  jako szkoła możemy być dumni z naszych reprezentantów, którzy potrafili odpowiedzieć na szereg trudnych pytań konkursowych. Na wszystkie dzieci czekała słodka niespodzianka, otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Września.

 

No Images found.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak