Nocowanie Vc

Dnia 1 grudnia 2023 r. uczniowie z klasy V c pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Przybylskiej oraz rodziców: p. Marzeny Jackowskiej, p. M. Lewandowskiej oraz p. J. Tomczak nocowali w szkole.

Wieczór rozpoczął się od zjedzenia zamówionej pizzy, a później nastąpił czas zabaw integrujących dzieci.

Wiele wrażeń dostarczyła zabawa w chowanego na wyznaczonym terenie budynku szkoły.  W dalszej kolejności chłopcy grali w piłkę, a dziewczynki malowały swoje twarze. Następnie uczniowie oglądali film „Wiki i jej sekret”. Kolejnym punktem spotkania były gry planszowe, słuchanie muzyki, śpiew, tańce, a o północy odśpiewanie koledze z klasy 100 lat i złożenie życzeń.  Po położeniu się jeszcze można było cicho porozmawiać czy pośmiać się.

Rano po przebudzeniu uczniowie zjedli przygotowane przez mamy śniadanie, a następnie posprzątali po sobie materace, ustawili ławki i zostawili porządek, tak by w poniedziałek przystąpić w czystych klasach do nauki.

Noc w szkole była niezapomnianym wydarzeniem i na pewno zapadnie na długo w pamięci.