Wyjazd do teatru

 

29 listopada 2023 roku 74- osobowa grupa uczniów klas siódmych i ósmej pod opieką wychowawców – K. Karakulskiego, A. Kosmali, M. Stefaniak i M. Zimnego- pojechała do Teatru im. Aleksandra Fredry do Gniezna, żeby obejrzeć przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”. Sztuka w reżyserii Józefa Jasielskiego przygotowana w oparciu o wspaniałe opowiadanie Karola Dickensa zachwyciła młodych widzów. Początkowe wątpliwości nieprzekonanych do teatru nastolatków z każdą minutą spektaklu mijały. Czworo opiekunów grupy z satysfakcją stwierdziło, że w dobie Internetu  nasza młodzież potrafi skierować uwagę na to, co wykracza poza ramy ich zainteresowań, a co ambitne, piękne i wartościowe.

          

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak