Podsumowanie pracy w I semestrze 2019/2020

 

W dniach 21 i 22 stycznia odbyło się podsumowanie pracy w I semestrze roku szkolnego 2019/2020.

Uczniowie wyróżnieni w klasach II-VIII:

Klasa II a

Anna Czerniak , Michalina Kwiecińska, Wojciech Majchrzak, Mateusz Tobolski, Marcel Działak, Bernard Krzyżański, Marika Walczak, Bartosz Miernik, Nadia Jankowiak

Klasa II b

Maja Dabitz , Zofia Głowacka, Kristian Howelhaus, Anna Jarzembska, Julia Markiewicz, Marcin Sikorski, Kinga Szambelan, Maja Stasiak

Klasa II c

Hanna Grzesińska, Martyna Jendrzejewska, Michał Mieloch, Jakub Preiss, Filip Miśkiewicz, Krystian Tyczyński

Klasa III a

Katarzyna Bimek, Amelia Duszka, Blanka Goździewicz, Aleksandra Jacoszek, Jakub, Majewski, Cyprian Orzechowski, Amelia Przybył, Dominik Tomczak, Zofia Tomczak

Klasa III b

Jagoda Brodowska, Wiktor Brzęcki, Anna Centkowska-Orylska, Zuzanna Cichoblas, Maciej Haremza, Wiktor Jachnik, Maciej Kmieć, Natasza Kwiatkowska, Julia Ratajczak, Martyna Suchorska, Marcin Trocha, Amelia Witczak, Aleksander Zielkowski

Klasa III c

Wiktor Łukasiewicz, Kornel Masłowski-Paszek, Adrian Stolarek, Anna Szternel, Jakub Wężniejewski, Anna Woźniak

Klasa IV a

Zuzanna Banaszczak  4,89             Martyna Szczepanowska  4,78

Klasa V a

Marta Szuba  5,33                          Marcel Kliszkowiak  5,08

Igor Fórmaniak  4,83                      Krzysztof Weiher 4,75

Klasa V b

Julia Kindela  5,50                           Krzysztof Woźniak  5,25

Nadia Pawlak  5,17                         Marita Jackowiak  5,08

Tomasz Kaźmierczak  4,92             Natalia Olejniczak  4,92

Julia Kołodzińska  4,83

Klasa V c

Bartkowiak Maja  5,33                     Banaszak Michalina  5,08

Miłosz Tomaszewski   5,00              Dominika Błaszczyk  4,92

Malwina Nowak       4,92                 Piotr Jączyński  4,83

Jeremi Klechamer   4,83                  Zuzanna Kucza  4,75

Klasa V d

Zofia Gruszczyńska 5,58                       Blanka Szymańska  5,58

Lena Środoń  5,50                                 Maja Blaumann  5,42

Mateusz Błaszak   5,42                         Mikołaj Fórmaniak   5,42

Zofia Pawlaczyk  5,42                            Eryk Popis   5,17

Zofia Woźniak   5,08                             Julia Witczak  4,92

Aleksandra Ratajczak   4,83                 Patryk Piechocki  4,75                    

Natalia Tomczak  4,75

Klasa V e

Wiktoria Strzelczyk  5,58                   Krystian Walkowiak   5,17

Bartosz Kamiński   5,08                      Tymoteusz Wencławek 5,08

 Mateusz Dolata  5,00                         Nikola Kosmala  5,00

Lidia Tomaszewska  5,00                    Oliwia Dębicka  5,00

Nikola Helak  4,83                                Kacper Kupś  4,83

Natalia Nowakowska  4,83                 Julia Walkowiak  4,83

Jakub Grzybowski  4,77

Klasa  VI a

Iga Trawińska  5,58                              Tomasz Winowicz    5,58

Mikolaj Drożdżyński   5,50                  Natalia Kaczmarek   5,42

Julia Lasecka   5,42                               Patrycja Olichwer  5,17

Maja Grzechowiak  5,0                        Klaudia Warczygłowa  4,92

Dawid Adamski  4,75

Klasa VI b

Robert Wojciechowski  5,50               Hubert Woźnica  5,33

Patrycja Marczak  5,08                        Oliwia Maćkowiak    4,83

Klasa VI c

Paulina Korajczyk   4,92                      Patrycja Krzyżosiak   4,75

Klasa VI d

Michalina Mazurkiewicz   5,42         Samanta Koźma   5,25

Anna Lisiecka    5,08                            Oskar Popis   4,83                       

Julia Różańska  4,75

Klasa VI e

Piotr Pietryga  5,58                                  Kornelia Spychała    5,25

Filip Rajda  5,08                                       Antoni Kujawa  5,00

Amelia Paczkowska  5,00                       Julia Rzeźnik  4,92

Laura Derbich  4,75                                 Wiktor Olejniczak  4,75                

Józef Pech  4,75

Klasa VII a

Zofia Winowicz  5,79                               Natalia Barczak  5,50            

Aleksandra Melewska  5,50                   Maksymilian Przysiuda 5,36          

Wiktoria Nowakowska  5,21                  Marcin Tomaszewski  5,14         

Anna Bimek   4,86                                    Mateusz Szwalikowski  4,86          

Mateusz Zaworski  4,86                           Kamil Karakulski 4,79            

Krystian Kraska   4,79

Klasa VII b

Olga Jackowiak  5,07                               Kinga Tyrakowska   4,93

Oliwia Cieślińska  4,79                             Aleksandra Kubiak  4,86

Klasa VII c

Klaudia Olek  5,07                                  Mateusz Przybyłowicz   5,07

Klasa VIII a

Zuzanna Kliszkowiak  5,36                    Blanka Fret    4,92

Klasa VIII b

Filip Grzybowski    4,79                          Mateusz Stróżyk  4,79

Kasa VIII c

Zuzanna Ptasznik   5,29                         Martyna Tkaczyk  4,86

 

Dyrekcja szkoły życzy wszystkim nauczycielom
i uczniom miłych ferii.

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak