Supermaturzysta z matematyki

11 maja 2018r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się podsumowanie projektu “SUPERMATURZYSTA POWIATU WRZESIŃSKIEGO Z MATEMATYKI”. Młodzież z gimnazjów i szkół średnich zmierzyła się z testami sprawdzającymi wiedzę
z matematyki. W ten sposób uczniowie przygotowują się do prawdziwych egzaminów, które czekają ich w przyszłym roku.
W projekcie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły, byli to uczniowie klas II i III gimnazjum. Najlepszy wynik spośród uczniów klas II uzyskał Kacper Michałowski, uczeń klasy II a, natomiast wśród uczniów klas III gimnazjum była to Agnieszka Bednarek, uczennica klasy III b, uzyskała maksymalną ilość punktów i tym samym zdobyła I miejsce w powiecie.

Gratulujemy!

Współorganizatorzy: