Wycieczka na lotnisko

Dnia 13 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo ciekawej wycieczce do Poznania. Celem wycieczki było zwiedzanie Portu Lotniczego Poznań Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Każdy uczestnik otrzymał „kartę pokładową” przy stanowisku check-in , zapoznał się z zasadami obowiązującymi w trakcie kontroli bezpieczeństwa oraz przeszedł przez kontrolę bezpieczeństwa do hali odlotów. Po kontroli uczestnicy wycieczki udali się na spotkanie z pirotechnikami oraz strażnikami pracującymi z psami, którzy opowiedzieli
o swojej pracy. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do terminalu pasażerskiego- do hali przylotów części zastrzeżonej. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak