XXII Podsumowanie Konkursów Matematycznych w powiecie wrzesińskim


10 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Kaczanowie po raz 22 odbyło się Podsumowanie Konkursów Matematycznych w powiecie wrzesińskim. Na uroczystość zostali zaproszeni laureaci  i finaliści różnych konkursów matematycznych organizowanych w roku szkolnym 2021/2022: Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Powiatowego Konkursu Matematycznego, konkursu „Złota Żaba” oraz uczniowie wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Zaproszeni uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Uroczystość została uświetniona występami artystycznymi . Wśród nagrodzonych znalazło się troje uczniów z naszej szkoły,  którzy zostali wyróżnieni w konkursie „Kangur Matematyczny”:

       Samanta Koźma –  klasa VIIId
       Mateusz Błaszak – klasa VIId
       Anna Szternel –  klasa Vc

                           GRATULUJEMY WAM DRODZY UCZNIOWIE !

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Projekt i wykonanie: Jacek Lewandowski
Administracja od 01.09.2020 r. - Mariusz Walczak